Współpraca

Mamy na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych z sukcesem przedsięwzięć. Posiadamy wiarygodność, reputację i rozpoznawalność. Od 2012 r. cieszymy się zaufaniem instytucji publicznych, które zlecają nam realizację projektów oraz obejmują nasze inicjatywy swoim patronatem. To m.in.:

Wśród sponsorów naszych projektów, a także klientów, którzy zlecają nam działania, jest wiele podmiotów komercyjnych oraz organizacji pozarządowych, w tym:

Zapraszamy do współpracy!

Zróżnicowane usługi zrealizujemy jak wyspecjalizowana agencja PR, ale oferujemy dużo więcej niż podmioty działające na tym rynku.

  • Posiadamy markę, wiarygodność i rozpoznawalność jako organizacja pozarządowa – możemy skuteczniej realizować cele biznesowe naszych klientów.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie i szeroką bazę kontaktów (naukowcy, lekarze, liderzy opinii etc.).
  • Na życzenie możemy przygotować przykładowe oferty konkretnych działań sprofilowanych pod kątem celów Klienta.

Wydawanie książek

W konsultacji z Klientem przygotowujemy pomysł na wydawnictwa. Specjalizujemy się w bogato ilustrowanych albumach, które ukazują historyczne korzenie polskich przedsiębiorstw i różnych gałęzi przemysłu. Kompleksowo zajmujemy się opracowaniem zakresu tematycznego publikacji, kwerendą materiałów archiwalnych, pozyskaniem ilustracji. Czarno-białe zdjęcia na życzenie Klienta poddajemy cyfrowej koloryzacji. Przygotowujemy projekt graficzny książki, wykonujemy skład i korektę oraz nadzorujemy druk i dostawę. W zależności od oczekiwań Klienta opracowujemy także model dystrybucji publikacji.

Realizacja ogólnopolskich kampanii edukacyjnych

Oferujemy m.in. przygotowanie założeń teoretycznych kampanii, opracowanie atrakcyjnych nośników, projektowanie stron internetowych, ulotek, plakatów, gazet lub audycji radiowych. Na potrzeby kampanii możemy pozyskać prestiżowych partnerów i patronów oraz wypromować jej przekaz w mediach ogólnopolskich i branżowych. Projektujemy atrakcyjnie graficznie wydawnictwa, dostosowanego do oczekiwań zlecającego i grupy docelowej. Planujemy dystrybucję i badamy odbiór wydawnictwa w grupie docelowej.

Organizowanie debat i konferencji prasowych

Opracowujemy zakres tematyczny i plan wydarzenia, by jak najlepiej spełniało oczekiwania i cele wyznaczone przez partnera. Zapraszamy do udziału w debatach cenionych ekspertów oraz zapewniamy pożądaną liczby słuchaczy. Oferujemy kompleksową obsługę merytoryczną organizacyjną od wynajmu sal i sprzętu po opracowanie materiałów konferencyjnych oraz promocję wydarzenia.