Współpraca

Współpraca

Mamy na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych z sukcesem przedsięwzięć. Posiadamy wiarygodność, reputację i rozpoznawalność. Cieszymy się zaufaniem ministerstw, agend rządowych i podmiotów komercyjnych. Na zlecenie Klienta możemy przeprowadzić zróżnicowane działania.

Realizacja ogólnopolskich kampanii edukacyjnych

OKLADKA-pazdziernik-2017UTW BEZ GRANIC SENIORZY NA STARTUTW BEZ GRANIC AKADEMIA POGODNEJ STAROSCI

Naszym Klientom oferujemy m.in. przygotowanie założeń teoretycznych kampanii, opracowanie atrakcyjnych nośników, projektowanie strony internetowej, ulotek, plakatów lub audycji radiowych. Na potrzeby kampanii możemy pozyskać prestiżowych partnerów i patronów oraz wypromować jej przekaz w mediach ogólnopolskich i branżowych.

Opracowywanie materiałów edukacyjnych i informacyjnych

ulotki

Oferujemy przygotowanie atrakcyjnych materiałów w przyciągającej uwagę formie graficznej, by przekaz jak najlepiej trafił do odbiorców. Wykonujemy ulotki, broszury i informatory. Pozyskujemy do współpracy uznanych ekspertów i specjalistów ds. komunikacji społecznej oraz badamy odbiór materiałów w grupie docelowej.

Wydawanie gazet

gazeta 1gazeta 2

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zawartości merytorycznej wydawnictw we współpracy z profesjonalnymi dziennikarzami z całej Polski i ekspertami z różnych dziedzin. Potrafimy projektować atrakcyjnego graficznie wydawnictwa, dostosowanego do oczekiwań zlecającego i grupy docelowej. Planujemy dystrybucję i badamy odbiór wydawnictwa w grupie docelowej.

Wydawanie książek

Przemoc ekonomicznaUzaleznieniaSeniorze trzymaj formę

W konsultacji z Klientem przygotowujemy plan wydawnictwa. Opracowujemy zakres tematyczny publikacji i dobieramy rozmówców. Przeprowadzamy wywiady z ekspertami z danej dziedziny, rozmowy uzupełniamy o dodatkowe informacje, pożądane z punktu widzenia partnera. Opracowujemy model dystrybucji publikacji.

Organizowanie debat i konferencji prasowych

debata 1debata 2

Opracowujemy zakres tematyczny i planu panelu, by jak najlepiej spełniał oczekiwania i cele wyznaczone przez partnera. Zapraszamy do udziału w debatach cenionych ekspertów oraz zapewniamy pożądaną liczby słuchaczy. Oferujemy kompleksową obsługę merytoryczną organizacyjną  od wynajmu sal i sprzętu po opracowanie materiałów konferencyjnych oraz promocję wydarzenia.

Zapraszamy do współpracy!

  • Zróżnicowane usługi zrealizujemy jak wyspecjalizowana agencja PR, ale oferujemy dużo więcej niż podmioty działające na tym rynku.
  • Posiadamy markę, wiarygodność i rozpoznawalność jako organizacja pozarządowa – możemy skuteczniej realizować cele biznesowe naszych klientów.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie i szeroką bazę kontaktów (naukowcy, lekarze, liderzy opinii etc.).

Na życzenie możemy przygotować przykładowe oferty konkretnych działań sprofilowanych pod kątem celów Klienta.